ANA SAYFA       TÜM OTELLER       TÜM TURLAR       HAKKIMIZDA       MÜŞTERİ HIZMETLERİ  
 
 
Otel Arama Merkezi
 
Otel Adına Göre Ara
Avrupa-Anadolu Yakaları
İlçe-Semt
Tesis Kategori
Pansiyon
Fiyat
 
 ABONE OLUN
indirim ve konaklama kazanın

İSTANBUL'A
BİLET AL


 

Transfer fiyatlarımıza
bakmadan
Taksi aramayın


 
Beyaz Bahçe Butik Otel-Cumhuriyetköy
Beyaz Bahçe Butik Otel-Cumhuriyetköy
Beyaz Bahçe Butik Otel-Cumhuriyetköy
İSTANBUL ANADOLU / BEYKOZ
Oda Kahvaltı
Rezervasyon Talep
Sizi Arayalım
     
 
Şu anki Fiyatı
 
 
     
  Oteli Haritada Görüntüle
 

Beyaz Bahçe Hotel - Aktivite - Dilerseniz sabah köy kahvaltısı yaparak, eşiniz ve dostlarınızla sakin bir ortamda kuş sesleri arasında güzel bir güne ilk adımı atabilirsiniz. Çocuklarınız için hazırlanmış olan parkımız onların neşe içinde oynamasını sağlarken, siz de hamakta gazetenizi okuyabilir veya şekerleme yapabilirsiniz. Eğer evcil hayvanınız varsa onun özgürce faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Gün içinde ata binebilir, dilerseniz orman yolunda yürüyüş yapabilir, voleybol-futbol oynayabilir veya bisiklete binebilirsiniz. Cumartesi ve Pazar günleri öğleden sonra udi Zeki'nin şarkılarıyla masanıza renk katabilirsiniz. Animasyon, DJ müziği, Şişme oyunlar, münferit turnuvalar, İsteğe bağlı canlı müzik, Evcil hayvanlarınızı gezdirme alanları, Yılın dört mevsimi her gün 09:00-00:00 arası hizmet, Cumartesi, Pazar günleri açık büfe kahvaltı, Öğleden sonraları alakart servis, Gruplara özel tüm gün açık büfe

Beyaz Bahçe Hotel - Hizmetler - Beyaz Bahçe Restaurant ürünlerini günlük, taze ve hijyenik koşullarda sizlere sunmaktadır. Ayrıca, kendi bünyesindeki Cumhuriyet Kasabı ve Cumhuriyet Ekmek Fırını'ndan güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Beyaz Bahçe Hotel - Organizasyonlar - 1990 yılından bugüne, grup organizasyonlarındaki başarılı çalışmalarımızla adımızdan övgüyle söz ettirmekteyiz. Cumartesi ve Pazar günleri özel şirketler, bankalar ve çeşitli firmaların geleneksel piknik organizasyonları için, yaklaşık 1000 kişiye hizmet verebilecek kapasiteye sahip bulunmaktayız.
 Hafta arası sosyal klüpler, cemiyet toplantıları ve okulların yıl sonu piknikleri yapılmaktadır.
 Yılbaşı organizasyonlarında grup olarak gelen misafirlerimize en iyi hizmeti vermek bizi memnun etmektedir.
 Restaurant hangi zamanlarda hizmet veriyor?
 Dört mevsim boyunca bayram ve tatil günleri dahil, 09:00-00:00 saatleri arasında 50 kişilik kadrosuyla tüm yiyecek ve içecek çeşitleriyle; ramazan ayında ise alkolsüz olarak hizmetinizdedir. Ekonomik koşullarda dostlarınızı ağırlamanın, çocuklarınıza piknik keyfi yaşatmanın sizlerin de hakkı olduğu düşüncesiyle hareket etmek, en temel ilkemizdir.

Beyaz Bahçe Hotel - Park yeri - 500 araçlık ücretsiz otoparkımızda aracınızı rahatça park edebilirsiniz

 


 
   Gizlilik İlkeleri  |  Fiyat Politikası  |  Sorumluluk  |  SIK SORULAN SORULAR  |  Farkimiz  |  İnsan Kaynakları  | 
istantour.com hakları ''İSTANTUR Turizim L.T.D. ye aittir ve tümü saklıdır
Sitedeki hiçbir materyal izinsiz kopyalanamaz veya teklif edilemez.